Een nieuw repetitieseizoen is gestart

Na drie uitvoeringen van ‘Sterfgenaam’, hadden we de rest van de maand oktober echt even nodig om bij te komen. Begin november waren we allemaal weer fris en uitgerust om te starten met een nieuw stuk en een nieuwe regisseur! Hennie Wijgergangs is vol enthousiasme op 2 november gestart om ons te regisseren in een mooie familievoorstelling: Pinokkio.

Wie kent Pinokkio niet? Het bekende verhaal van de marionet die mens wil worden. Er zijn vele uitvoeringen bekend van dit klassieke kinderverhaal, allemaal gebaseerd op het originele verhaal van Carlo Collodi. Wij hebben ons gestort op een vermakelijke toneelversie geschreven door Ko van den Bosch. De komende maanden zullen we hard nodig hebben om jullie in april een prachtige voorstelling te laten zien in de Groene Engel. We zullen op onze website regelmatig berichten over de voorstelling en het verloop van onze repetities. Zet 13 en 20 april alvast maar in je agenda!

Reacties